VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť IX

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Britská čtvrť IX je dílem společnosti Finep. Nový bytový dům čítající až 119 bytů vznikl ve spolupráci se specialisty ADR architekti. Nízkoenergetický objekt s moderní a výjimečnou architekturou, jež zaujme na pohled.

V rámci nově vybudovaných bytů je předkládáno dispoziční členění pro svobodné lidi, mladé páry i rodiny s dětmi. Vybírat si můžete z provedení 1+kk až 4+kk. Velikosti podlahových ploch jsou od 32 m2 do 107 m2. Interiéry podléhají vysokému standardu vybavení, který je jistotou přepychového a spokojeného žití.

icon
Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní a venkovní garážové stání
icon
Velikost bytů od 32 m2 do 107 m2
icon
Bezbariérový přístup
apartment

2+kk
54,3m2
Balkón
Garáž

4 692 186 Kč
vč. DPH

Bytový komplex je zárukou nízkých provozních nákladů jednotlivých domácností, jelikož je obdařen energetickým štítkem „B“. Součástí několikapodlažního domu jsou také balkony a střešní terasy, jež poskytují odpovídající soukromí a dostatečný výhled.

Každý rezident získá možnost podzemního či venkovního garážového stání. V rámci exteriéru budete potěšeni i přemírou zelených ploch a množstvím odpočinkových míst. Projekt Britská čtvrť IX je připraven uspokojit jakkoliv náročného rezidenta.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.