VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť X

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Pražské Stodůlky jsou vyhledávanou městskou částí, která prochází neustálou modernizací a vylepšováním. I díky tomu stále více lidí hledá bydlení v Západním Městě, jež je všestranné z pohledu občanské vybavenosti. V okolí bytového komplexu Britská čtvrť X můžete nalézt vše, co ke spokojenosti vyžadujete.

Zajímavostí je nově vybudované centrální náměstí, jehož součástí je administrativní budova City West. Z pohledu nakupování vás uspokojí Metropole Zličín, Avio Shopping Park a menší lokální supermarkety. Chybět vám nebudou školská zařízení, pošta, bankovní domy, kvalitní a pestré restaurace, kavárny, ale i nemocnice – Nemocnice Motol a Nemocnice Na Homolce.

img

Ze Západního Města kamkoliv po Praze

K rychlému přesunu na prací, zábavou či kulturou můžete využít vlastního dopravního prostředku, a to pohodlným napojením na hlavní silniční tepnu. Praktické jsou však i zastávky hromadné městské dopravy opodál. Samotné centrální náměstí se dokonce pyšní stanicí metra na trase B.

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Jak se zabavit v Pražských Stodůlkách?

Možností volnočasových aktivit je více, než dost. Určitou dominantou této lokality je bezpochyby centrální park, který sdružuje velké zelené plochy, kam lze vyrazit za relaxací nebo pohybem. Z hlediska sportu se lze věnovat cyklistice, ale také golfu a jiným aktivitám. Ty zajišťuje i organizace TJ Sokol Stodůlky.

Příjemnou se pro vás stane návštěva Kulturního domu Mlejn, popřípadě vyjedete na rodinný výlet do blízkého okolí. Typickým příkladem je Středověké městečko Řepora. Západní Město je v tomto směru skutečně rozmanité a prezentuje praktické propojení velkoměsta s maloměstským prostředím.

Nalezněte klid, soukromí a vše potřebné pro svůj budoucí život. Pražské Stodůlky vám přináší od každého kousek a zároveň cokoliv na dosah ruky. To je kombinace, jíž lze jenom stěží odolat.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.