VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť X

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Britská čtvrť X je z pohledu architektury zase o kousek dál, než její předchozí fáze výstavby. Postarali se o to odborníci z ADR, s.r.o. Volba špičkových materiálů a exteriérových doplňků se prolíná s nízkými provozními náklady, což dokazuje splnění energetického štítku kategorie B.

Desátá etapa přináší celkem 88 bytových jednotek, které jsou zasazeny do působivého komplexu. Ten ve všech ohledech splňuje současné bytové trendy a prezentuje i mnohé navíc. Nabízeno je dispoziční uspořádání 1+kk – 4+kk, k němuž se váže podlahová plocha 37 – 120 m2. To je dostatečný prostor pro svobodné páry, ale také rodiny s dětmi.

icon
Celkem 88 bytových jednotek
icon
Dispozice 1+kk – 4+kk
icon
Podlahová plocha 37 – 120 m2
icon
Bezbariérový vstup a parkování pod domem

Za vkusně vyhlížející fasádou jsou společné a bytové místnosti, při jejichž návrhu byl využit každý kousek volného místa. Odpovídající soukromí nabudete nejenom uvnitř, ale také na velikých balkonech, umožňujících příjemný výhled.

Vstup do bytového komplexu je bezbariérový. Projekt Britská čtvrť X neopomíjí ani na parkovací stání. To je řešeno v podzemních částech. V rámci budoucího obydlí lze získat nadstandardní model vybavení, patřičnou bezpečnost a k tomu ještě tříletou záruku. To je zázemí, jemuž neodolají ani náročnější rezidenti dávající přednost celkové kvalitě a životnímu komfortu.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.