VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť XII

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Projekt Britská čtvrť XII je vyhlášený tím, v jaké lokalitě se nachází. Je to Praha 5 – Stodůlky, konkrétně Západní Město, které během posledních let zažívá značný rozmach. A bude tomu tak i do budoucna. Vybudování nových oblastí se službami nejrůznějšího typu ocení jakýkoliv rezident. Tato městská část přináší řadu obchodů na dosah ruky, a to i v pěší dostupnosti. Poblíž projektu Britská čtvrť XII se nachází restaurace, drogerie DM, supermarket Billa, masážní salon nebo Sushi bar.

Obchodních domů je poblíž této lokality více než dost. V tomto směru si lidé přijdou na sortiment libovolného zaměření. Jmenovat lze obchod IKEA, Datart, Makro, Asko, Baumax, Takko Fashion a mnohé jiné. Občanskou vybavenost Západního Města lze s jistotou označit za výbornou.

img

Metro a ostatní dopravní spoje

Praha 5 – Stodůlky, to není jen řada obchodů libovolného typu. Nadšení nebudete skrývat ani z blízké stanice metra. Díky ní se pohodlně dopravíte kamkoliv po Praze. Přínosem jsou i nedaleké autobusové zastávky. Vlastním automobilem budete u velkých obchodů za pět minut, popřípadě najedete na hlavní silniční tahy pokračující dále do centra velkoměsta a mimo něj.

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

apartment

4+kk
118,6m2
Garáž

10 911 706 Kč
vč. DPH

apartment

3+kk
94,9m2
Balkón
Garáž

9 382 940 Kč
vč. DPH

apartment

4+kk
116,7m2
Balkón
Garáž

10 418 767 Kč
vč. DPH

apartment

2+kk
60,4m2
Garáž

6 299 058 Kč
vč. DPH

apartment

1+kk
35,1m2
Balkón

3 909 279 Kč
vč. DPH

apartment

4+kk
112,1m2
Garáž

10 331 962 Kč
vč. DPH

Všestranná lokalita se vším všudy

Od škol a školek, restaurací a veřejných služeb můžete v Západním Městě, potažmo na Praze 5 – Stodůlky utíkat za relaxací a sportem. K dispozici jsou nejrůznější spolky a sdružení. Na své si přijdou milovníci všech pohybových aktivit, včetně golfu.

V blízkosti jsou dostupná dětská hřiště a řada odpočinkových zón, kde lze relaxovat a načerpávat nové síly. Jednou z podob Západního Města je jeho maloměstské prostředí a blízkost k centrálnímu parku, kde je zeleně více než dost. Situování projektu Britská čtvrť XII si budoucí rezidenty podmaní ve všech ohledech.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.