VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť IX

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Developerský projekt Britská čtvrť IX je zasazen na Prahu 5 – Stodůlky. Konkrétně jde o Západní Město, které se pyšní nově vzniklým centrálním náměstím. Právě v tomto místě jsou situovány služby všemožného typu, včetně nepřehlédnutelné dominanty v podobě administrativní budovy City West.

Jen kousek od rezidenčního bydlení naleznete obchody nejrůznějšího charakteru, mezi něž patří IKEA, Tesco, JYSK, Globus, Datart, Billa, Asko a mnohé další. Zázemí spojené s multikinem, benzínovou stanicí, drogerií, restauracemi, Sushi barem a školními zařízeními. Dokonalé výchozí zázemí pro velké i malé.

img

Vynikající dopravní dostupnost

Z hlediska snadné a pohodlné dopravy jednoznačně vítězí stanice metra B přímo na náměstí. V tomto směru se může jen málokterý developerský projekt pyšnit takovou výsadou. Využít však lze i ostatních spojů městské hromadné dopravy nebo dálnice D5, Rozvadovské spojky a Pražského okruhu.

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

apartment

2+kk
54,3m2
Balkón
Garáž

4 692 186 Kč
vč. DPH

Spousta volnočasových aktivit

Západní Město pojí přednosti velkoměsta s poklidným prostředím okrajové části plné zeleně a přírody. V tomto směru je největší dominantou centrální park, kde se nachází velká hodně odpočinkových míst, relaxačních plocha a nadstandardní zázemí pro děti.

Ochuzeni nebudete ani z pohledu sportu, kde jednoznačně vítězí volejbal, basketbal, pétanque, fotbal a tenis. Pohybovým aktivitám se lze věnovat prostřednictvím přilehlých cyklostezek. Praha 5 – Stodůlky, to je oblast, odkud se můžete vydat například do středověkého města Řepora, Kulturního domu Mlejn a na další zajímavá místa. Západní Město vás naplní ve všech ohledech a poskytne nadstandardní životní zázemí vzdálené jen několik desítek minut jízdy o centra metropole.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.