VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť XII

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Dva nové bytové domy

Developerský projekt Britská XII opět pokračuje, a to ve své dvanácté fázi výstavby. Tentokrát máte šanci vybírat byty ze dvou moderních komplexů. Ty jsou zárukou svěží architektury, nadstandardního bytového zázemí a velice příznivé ceny.

Britská čtvrť XII – pokračování projektu

Nabídka 100 nových bytových jednotek je lákavou investicí, a to nejenom vzhledem k aktuální době, ale především díky preciznímu zpracování. Společnost FINEP jasně prokázala, že Britská čtvrť je prvotřídním developerským projektem, který má potenciálním rezidentům co nabídnout. V tomto případě jde o byty v osobním vlastnictví nabývající dispozic 1+kk až 4+kk. Použití ověřených stavebních materiálů a důraz kladený na vyšší standard vybavení. Britská čtvrť XII jako většina předchozích fází cílí na nižší provozní náklady.

Společnost dává přednost novodobým stavebním procesům, zaměřuje se na architekturu odpovídající současné době, praktičnost a v neposlední řadě na úspory. Projekt splňuje energetickou náročnost budov B, což je další z pádných argumentů pro nákup nového bytu v rámci projektu Britská čtvrť XII.

Bydlení na Praze 5 – Stodůlky

Svitákova , Praha, 15500 Zobrazit na mapě

Dvanáctá etapa projektu Britská čtvrť navazuje na ty předchozí. Takže i v tomto případě je místo vzniku dvou bytových domů zřejmé. Je to Západní Město na Praze 5 – Stodůlky.

Právě v této lokalitě se rezidentům dostává všeho potřebného komfortu velkoměsta a zároveň blízkosti přírody, zeleně, klidu a míst vhodných k relaxaci. Místo budoucího žití je základem spokojeného života, což Britská čtvrť XII dokazuje ve všech ohledech.

Vše v krátké pěší dostupnosti, vynikající dopravní spojení se zbytkem města a perspektiva do budoucnosti. Západní Město se již několik let rozvíjí tím správným směrem a díky tomu dokáže uspokojit požadavky i nejnáročnějších lidí. Britská čtvrť XII je zkrátka bezpečnou investicí ve všech ohledech.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.britska-ctvrt.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.britska-ctvrt.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.