VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Britská čtvrť XII

Britská čtvrť

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Základem nové fáze developerského projektu Britská čtvrť XII jsou dva bytové domy čítající dohromady 100 bytových jednotek. Několikapodlažní objekty se vyjímají svou propracovanou architekturou a cílí na preciznost těch nejmenších detailů. Společnost FINEP v tomto směru opět dbá na propracovanost a maximální funkčnost obydlí.

Z vnější strany bytových domů je zřejmé, že součástí každého bytu je balkon nebo terasa o příslušné velikosti. Takže ani o venkovní prostor budoucí rezidenti nepřijdou. Za zdmi projektu Britská čtvrť XII se toho skrývá více než dost. Budovy jsou energeticky úsporné a odpovídající označení „B“.

icon
100 bytových jednotek
icon
Dispozice 1+kk a 4+kk
icon
Podlahová plocha 39 – 119 m2
icon
Dva bytové domy

Britská čtvrť XII nabízí pestrý výběr vnitřního uspořádání. K dispozici jsou byty 1+kk pro svobodné jedince, ale také byty 4+kk pro rodiny s dětmi. Podlahová plocha je 39 až 119 m2. Součástí bytových domů je bezbariérový přístup a parkování pod domem. S jednotlivými bytovými jednotkami se pojí vyšší standard vnitřního vybavení, který umocňuje celkový dojem z uspořádání jednotlivých bytů a využití každého volného místa.

Příjemným faktorem je také to, že byty v rámci projektu Britská čtvrť XII mají tříletou záruku. Nové byty dvanácté etapy jsou zkrátka sázkou na jistotu.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.